Zespół:

Nasza oferta:

adwokat Jarosław Skowyra - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Aktualnie uczęszcza na stacjonarne studia doktoranckie z zakresu prawa prowadzone na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W swoim dorobku posiada publikacje naukowe w renomowanych czasopismach prawniczych.  Jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie (numer wpisu: 6545). Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako asystent sędziego w warszawskich sądach rejonowych,  a następnie jako prawnik w renomowanych kancelariach adwokackich oraz działach prawnych spółek prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, zagadnieniach odszkodowawczych i upadłości konsumenckiej.

 

 

adwokat Jarosław Leś - absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Ukończył aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Warszawie. Posiada wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie pod numerem 5556. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2010 roku pracując w warszawskich kancelariach prawnych, instytucji rynku finansowego oraz Sądzie Okręgowym w Warszawie. Posługuje się biegle językiem angielskim. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym w tym prawie spadkowym, nieruchomości, prawie pracy, dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień z wypadków komunikacyjnych, prawie konsumenckim, prawie rodzinnym oraz prawie sportowym.

 

 

adwokat Małgorzata Markowska - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aktualnie uczęszcza na stacjonarne studia doktoranckie z zakresu nauk prawnych prowadzone na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Jest autorem prac naukowych, które ukazały się w renomowanych czasopismach naukowych. Specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa społecznego, m.in. w kwestiach dotyczących praw lokatorów i konsumentów, jak również w prawie wekslowym i prawie karnym.

 

 

adwokat Justyna Uchman - absolwentka studiów prawniczych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ponadto, ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sądach powszechnych i renomowanej kancelarii adwokackiej w Lublinie i Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym oraz zagadnieniach odszkodowawczych.

 

 

radca prawny Joanna Pindelska – Sztylko – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 10 lat zajmuje się praktycznym stosowaniem przepisów prawa odszkodowawczego, prawa cywilnego i prawa gospodarczego. Uprzednio pracowała jako asystent sędziego w warszawskich sądach rejonowych oraz prowadziła indywidualną kancelarię radcowską. Specjalizuje się w sprawach z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i prawie podatkowym.

 

 

Joanna Widulińska-Leś, specjalista ds. komunikacji - absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz polityki zagranicznej w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Legitymuje się dyplomem SWPS w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, prawniczych i uwierzytelnionych. Specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych oraz ustnych. Tłumacz freelancer języka ogólnego, ekonomicznego i prawniczego. Wieloletni lektor języka angielskiego z certyfikatami Cambridge, Macmillan, Oxford oraz Pearson. Poza Kancelarią koordynuje egzaminy Cambridge. Wspiera Kancelarię w tłumaczeniach ustnych i pisemnych oraz zajmuję się obsługą klienta anglojęzycznego. Zapewnia kadrze szkolenia językowe.

 

 

 

10 lipca 2018
Domyślna treść artykułu.   W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz
10 lipca 2018
Domyślna treść artykułu.   W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

10 lipca 2018
Domyślna treść artykułu.   W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz
10 lipca 2018
Domyślna treść artykułu.   W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz

Zadzwoń do nas: +48 730 600 275

 

 

Skowyra i Leś

Kancelaria Adwokatów

Spółka partnerska

.

Copyright by Skowyra i Leś Kancelaria Adwokatów sp. p.

Created with WebWaveCMS